Przejdź do treści

#65 To był intensywny tydzień

Wiele osób nie wie, czym się na co dzień zajmuję. Prowadzenie własnej firmy, a w zasadzie jej rozwój to intensywne działania, ale ja to lubię. Lubię jak coś się dzieje, to raczej nuda mnie męczy. Swoją drogą dziękuję sieci LinkedIn za polecenie wirtualnej asystentki 😉

Pomyślałam, że fajnym pomysłem jest pokazywanie Wam mojej codzienności, żebyście mogli mnie lepiej poznać i zobaczyć, czym się zajmuję.

Prawie wszystkie działania z zeszłego tygodnia zawdzięczam mediom społecznościowym – to, że je założyłam i cały czas konsekwentnie prowadzę. 

Skrót wydarzań z poprzedniego tygodnia: 

  1. Prowadziłam egzaminy spawaczy i szkolenie dla spawaczy u Pana Jacka, którego poznałam właśnie przez moje szkolenia online, w których brał udział. Dzięki temu teraz mogliśmy przenieść współpracę z online na offline – na „żywą produkcję”.
  2. Ustalenie szczegółów dotyczących audytu zerowego, w ramach którego mamy usprawnić procesy w firmie. Tutaj również współpracuję z moim obserwatorem i często wymieniamy zdanie na zagadnienia techniczne.
  3. Dogrywanie szczegółów szkolenia stacjonarnego z dyrektywy ciśnieniowej (PED). Tu akurat sama zaproponowałam przez LinkedIn, że chciałabym takie szkolenie przeprowadzić.
  4. Wizyta w Endo-Tech, w ramach której omawialiśmy różnice użytkowania boroskopów, wideo-endoskopów i fiberoskopów. Zagadnienia te i zdjęcia z użytkowania przyrządów opisuję w moim ebooku dotyczącym VT.
  5. Uruchomienie przedsprzedaży ebooka o badaniach VT (jest już dostępny w sklepie Przepisów Spawalniczych). Do przedsprzedaży namówiła mnie moja obserwatorka i to dzięki niej po zakupie od razu dostajecie gotowy fragment – pełen rozdział o niezależności personelu NDT. Na razie jest to przedsprzedaż – gotowy ebook będzie w drugiej połowie maja.
  6. Ściśle współpracuje z Brechstal – początkowo jako inspektor i audytor w jednostce, potem pomagałam i nadal pomagam im rozwijać media społecznościowe, ale także pełnię niekiedy nadzór spawalniczy. No i zdradzę wam, że dużo się ostatnio dzieje – będziemy musieli nagrać aktualizację #BRECHSTALinfo.
  7. I wisienka na torcie. Dzięki moim działaniom w internecie poznaje masę cudownych osób i właśnie pewien czas temu dostałam zaproszenie od Tysweld żeby zobaczyć, jak wygląda ich produkcja drutu spawalniczego. Powiem szczerze, że nigdy na żywo nie widziałam procesu, więc było to ciekawe doświadczenie. Zespół mnie dzielnie oprowadzał po produkcji i opowiadał jak wygląda proces, ale też odpowiadał na moje pytania, bo podobno wypytywałam jak na audycie (swoją drogą przypomniała mi się historia, jak brałam najem w Skodzie, to handlowiec myślał że jestem tajemniczym klientem, bo tyle pytań zadawałam)… ale wracając do tematu. To było niesamowite zobaczyć na własne oczy, jak wygląda proces, a nie tylko gotowy produkt w pudełku. Swoją drogą ciekawa jest historia tego, że właścicielowi tak zależało na spełnieniu oczekiwań klientów, że założył i rozwija swoją fabrykę w Polsce (o czym wiele osób nie wie). A umówmy się przemysł produkcyjny w Polsce to trudny biznes. W międzyczasie też odbyliśmy bardzo inspirujące rozmowy i mamy dziesiątki pomysłów, jak pokazywać Wam ten proces. Więcej zobaczycie w najbliższym czasie.
  8. Wzrost ceny niklu na rynku surowców – możliwe są wzrosty cen stali nierdzewnej.

Prywatnie:

  1. To, co było ogromnym plusem tego spotkania, to fakt, że mój mąż mógł wziąć urlop i pojechaliśmy właśnie do Pilzna wspólnie z dzieckiem (w fabryce byłam sama, bez dziecka ofc). Właśnie to jest ogromną zaletą mojej pracy, że w niektórych sytuacjach mogę łączyć rozwój zawodowy z obecnością rodziny.  Po wizycie w firmie zwiedziliśmy nieco Kielce, które szczerze mówiąc nas urzekły, a nie spodziewaliśmy się tego. Oczywiście przywiozłam pamiątki (majonez kielecki) i to, na czym nam najbardziej z synkiem zależało to… zobaczyliśmy na żywo blok grozy. Jeśli nie wiesz, o co chodzi obejrzyj film na YouTube – my go znamy na pamięć 😉
  2. Od kilku miesięcy szukam działki, w ostatnich tygodniach obejrzałam już 3, ale ta z zeszłego tygodnia w końcu mnie urzekła. Jednak jest trudna…

e-book: KOMPENDIUM WIEDZY O BADANIACH WIZUALNYCH [przedsprzedaż]

Original price was: 399,00 zł.Current price is: 210,00 zł. z VAT (200,00  netto)

Poprzednia najniższa cena: 210,00 .

Kompendium wiedzy o badaniach wizualnych – jest to e-book, w ramach którego przeprowadzam Cię krok po kroku po prawidłowym wykonywaniu badań wizualnych. Obecnie trwa PRZEDSPRZEDAŻ, w ramach którego otrzymujesz fragment e-booka – rozdział „Niezależność personelu”. Cała książka będzie dostępna w drugiej połowie maja 2024. Obecnie książka trafiła do redakcji, gdzie jest sprawdzana przez profesjonalną redaktorkę…

Poznaj szczegóły

Category:
Tags: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *