Przejdź do treści

#35 O tym pamiętaj przy kwalifikacji WPQR!

Ostatnio przy zatwierdzaniu technologii spawania napotkałam na kilka problemów. Żeby szerzyć dobrą praktykę spawalniczą postanowiłam, że Ci o nich opowiem. Jednak forma będzie nieco inna. A mianowicie nagram film na YouTube!

Na Instagramie przeprowadziłam ankietę, w której zapytałam moich obserwatorów, w jakiej formie przedstawić moje spostrzeżenia dotyczące kwalifikacji WPQR. Czy miałaby to być Webinar na żywo, czy filmu na YouTube. Zdecydowaną większością głosów (aż 87%) wygrał film na YouTube.

Dlatego, żeby ułatwić Ci oglądanie załączam film poniżej👇, jak i również możesz go obejrzeć w standardowej formie na moim kanale YouTube 👉 Przepisy Spawalnicze. https://youtu.be/oGxSYDNKvl4

Jak przygotować pWPS

A jeśli jeszcze nie oglądałaś/-eś mojego tutorialu o pWPS, to zapraszam – film poniżej 👇

2 komentarze do “#35 O tym pamiętaj przy kwalifikacji WPQR!”

  1. Bartłomiej Kawalec

    Dzień dobry
    Pani Paulino czy WPS musi być potwierdzony (pieczątka, podpis) przez towarzystwo kwalifikacyjne, pod którego nadzorem została wykonana kwalifikacja technologii? Nie mogę znaleźć takiego wymogu w EN ISO 15609-1 zastanawiam się więc czy jest to konieczne. Wszystkie poprzednie WPS w firmie są zatwierdzone przez DNV.

    pozdrawiam
    Bartłomiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *